HECHT 747 R

Zľava!

259,90  209,90  s DPH

 €

Popis

Parametre

motor HECHT OHV
hmotnosť (kg) 36
plecie radličky (ks) 4/6, priemer 26 cm
záber (cm) 36/59
obsah (cm3) 139
výkon (HP) 3,5

Popis tovaru

Výkonný motorový kultivátor do každej záhrady. Vďaka silnému motoru HECHT OHV s výkonom 3,5 HP a obsahom 139 cm3 je vhodný pre všetky typy pôdy a s pracovným záberom 36/59 cm je praktickým pomocníkom i v horšie prístupných častiach záhonov. Stroj je možné vybaviť štyrmi či šiestimi oceľovými kultivačnými nožmi a veľkým ochranným krytom proti odletujúcemu materiálu. Prenos sily zaisťuje kvalitná prevodovka.

Predné polohovateľné koliesko pre pojazd zaisťuje komfort obsluhy a vďaka nastaviteľnej opierke je stroj stabilný i mimo prevádzky. Pomocou veľkých riadítok s ergonomickými úchopmi a praktickými páčkami je možné Hecht 746 R bezpečne a jednoducho ovládať i smerovať. Vďaka oceľovej konštrukcii má stroj dlhú životnosť a je odolným pomocníkom v každej záhrade.

Kultivátor, niekedy označovaný ako rotavátor ocení každý záhradkár alebo pestovateľ nakoľko hodiny namáhavej práce s rýľom dokáže premeniť na minúty zábavy. Kultivátor využijete po celú sezónu – na jar i po zvyšok roku pripravíte pôdu podľa toho, kedy sa ktorá plodina sadí, na jeseň potom do pôdy môžete zapracovať kompost alebo hnojivo a pripraviť pôdu na zimu.

Hmotnosť kultivátora je 36 kg.