Akumulátorová kosačka Moweo 46.5 Li SP

Zľava!

559,00  539,00  s DPH

V CENE PRODUKTU DARČEK V HODNOTE 30 EUR

Popis

  • Kosenie bez námahy vďaka pohodlnému pohonu kolies
  • Optimálne vlastnosti kosenia a zberania trávy vďaka aerodynamickému tvaru telesa
  • Veľká šírka kosenia v rámci akumulátorových kosačiek
  • Práca bez zbytočnej námahy vďaka ergonomickému držadlu a veľkým kolesám
  • Vrátane druhého akumulátora – krátky čas nabíjania iba cca 90 min

 

Bezkábloví siláci s inovatívnou lítium-iónovou technológiou: to sú akumulátorové kosačky Moweo od AL-KO z akumulátorovej série EnergyFlex.

 

AL-KO Moweo 46.5 Li SP

Najväčšia akumulátorová kosačka od AL-KO presviedča svojím robustným telesom z oceľového plechu a pohodlným pohonom kolies. Kosačka AL-KO Moweo 46.5 Li bola vyvinutá v Nemecku a vyrába sa v Rakúsku. Vďaka inovatívnym komponentom, ako lítium-iónový akumulátor s ukazovateľom stavu nabitia, je AL-KO Moweo 46.5 Li dlhodobým partnerom pre Vašu záhradu. Mimochodom: v teste magazínu „Mein schöner Garten“ (marec 2017) podala kosačka AL-KO Moweo 46.5 Li SP presvedčivý výkon ako “komfortný silák”. V teste heimwerker.de (2017) získala spolu s inými strojmi série EnergyFlex 4,5 z 5 hviezdičiek.

 

Technické detaily AL-KO Moweo 46.5 Li SP

Vzhľadom na veľkú šírku záberu 46 cm, 2 akumulátory obsiahnuté v dodávke a pohodlný pohon kolies je kosačka AL-KO Moweo 46.5 Li SP vhodná na trávnik s plochou do 600 m2 – s ďalším akumulátorom možno plochu kosenia jednoducho zväčšiť. 40 Volt lítium-iónový akumulátor má dlhú životnosť a žiadny pamäťový efekt. Výšku kosenia (25 -75 mm) nastavíte vzadu centrálne a vpredu nastavením jednotlivých kolies. Veľký zberný kôš s ukazovateľom stavu naplnenia má objem 70 l a vďaka aerodynamického tvaru telesa, technológii Max-Airflow, sa plní efektívne. Bezpečné štartovanie je zaručené nástrčným kľúčom. Veľké kolesá na guľôčkových ložiskách majú v trávniku vynikajúcu priľnavosť.
Akumulátor je vhodný pre všetky stroje série EnergyFlex. Zistitehier mehrdarüber. Poznámka k uvedenej ploche kosenia: údaje o veľkosti plochy a intervale prevádzky našich akumulátorových strojov sa môžu líšiť v závislosti od charakteru koseného materiálu (výška trávy, hustota trávy, stupeň vlhkosti, atď.)